Květen 2018

SEBELÁSKA

27. května 2018 v 16:41

Sebeláska je hodně citlivé téma pro většinu z nás. Potýkáme se s ní každý den našeho života a bojujeme s ní někdy i dlouhé roky. Sebeláska je to, jak přemýšlíme o sobě, svém těle, svém okolí a našem životě. Je to také to, jak mluvíme s ostatními, jak se k nim chováme a jak necháme lidi, aby se chovali k nám.
Cesta k sebelásce není krátká ani jednoduchá. Je náročná a bez neustále práce na ní, může opět rychle odejít. Je to cesta na celý život.
Ve chvíli, kdy se naučíte mít ráda samu sebe, vše začne dávat smysl. Začnete chápat spoustu věcí, budete šťastní a budete do svého okolí přitahovat stejný typ lidí. Všechno bude krásné.
Uvědomte si, že strůjcem svých problémů jste vy, ale stejně tak jste jejich řešení. Vy určujete jaký bude váš život. Nikdo nemá totiž právo určovat, kdy jste moc malá, kdy moc velká, kdy jste krásná a kdy škaredá. Tohle všechno určujeme my, to my určujeme své hranice, ne nikdo jiný!
Má cesta mi dala mnoho znalostí, které vám chci předat. V dnešní době je totiž sebeláska hodně podceňované téma a já to chci napravit. Protože sebeláska je základ všeho bytí. Je velmi důležité se brát jako plnohodnotného člověka, mít se ráda a věřit v sebe a své sny. Nachystala jsem si provás 4 body, které jsou dle mého důležité a jsou cestou k sebelásce.
*body, které vidíte, jsou napsány obecně. Každý z bodů si rozebereme postupně a podrobněji v následujících článcích.

1. Bachovy a Australské esence

"Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán"
Dr.Edward Bach, Dvanáct léčitelů.
Bachovy Australské esence, jsou esence působící na naše buňky v těle. Čistí naše tělo od starých, špatných pocitů a nahrazují je těmi dobrými. Můžu říci, že nebýt těchto esencí, tak dnes nejsem tam, kde jsem. [K těmto esencím bude samostatný článek, až článek vyjde, nahradím, zde odkazem. Pokud článek ještě nevyšel, očekávejte v blízké době a sledujte můj blog.]

2. Vzdělávání se a rozvoj sebe sama

K tomu abych se cítila líp, mi pomáhalo čtení psychologických knížek, sledování různých dokumentů anebo videí. Učení se novým věcem, rozvíjení sama sebe a osamostatnění se. [K mé nejoblíbenější knížce, která je pro mě nutností se dostanu v jednom z následujících článků. Tu knihu neustále nosím u sebe.]

3. Jóga

Nikdy jsem si nedokázala představit, jak moc jóga pomáhá. Jednou jsem poprosila kamarádku, která to opravdu umí a hodně tomu rozumí, aby mi to ukázala. Byla to nejlepší hodina v mém životě, odcházela jsem jako znovuzrozená. Na internetu je hodně videí, ale nenašly jsme žádné, které by pro nás bylo vyhovující. Díky za mou skvělou kamarádku!
[dokonce je tak úžasná, že souhlasila se společným článkem pro vás, máte se na co těšit]

4. Nepřestávat a pečovat o samu sebe

Nejdůležitější je to nevzdávat. Já osobně udělala hodně razantních kroků, které mě posunuli dál. Našla jsem si novou práci, která mi vyhovuje a jsem za ni dobře ohodnocená. Začala jsem dělat co mě baví. Odstranila jsem ze svého života lidi, kteří nezapadají do mého nového života a nechala jen pár pravých přátel. Dala jsem se na přírodní cestu léčení, změnila svůj jídelníček, začala sportovat. Pečovat o sebe, své zdraví a tělo, to všechno pomáhá. Musíte pečovat nejen o svou fyzickou stránku, ale i psychickou.
Jednoduše jsem začala pro své tělo dělat to nejlepší a ono mi to začalo vracet láskou.
Pokud jste tento článek dočetli až do konce, znamená to, že chcete změnu a hodláte pro ni něco udělat. Už teď jsem na vás pyšná.

ABOUT

27. května 2018 v 16:19FOOD

27. května 2018 v 16:16

FOOD

Miluju jídlo a ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Jídlo je láska.
Vždy hledáme kompromis mezi výborným a zdravým jídlem. O tyto kompromisy bych se s vámi chtěla podělit.


ŽIVOTY
HEALTHY

27. května 2018 v 16:11

HEALTHY

Zdravý je velmi důležité a je nutné o něj dobře dbát. 
V této rubrice budou rozebírány témata jako aromaterapie, jak se přírodni cestou vyléčit v nemoci,
minerální kameny, difuzér a jiné.

ŽIVOT BEZ PILULEKAROMA LÉKÁRNIČKA


DIFUZÉR A AROMALAMPA


BEAUTY

25. května 2018 v 23:59

BEAUTY

Všechny ženy jsou krásné a jedinečné. 
Milujeme, když se cítíme krásné a zářící.


ZAMILOVÁNÁ DO BIOAROMIPÉČE O VLASY


BODY

25. května 2018 v 23:06

BODY

Cítit se krásně ve svém těle, je sen každé ženy.
Tématy v této rubrice budou cvičení, sport a celkový zdravý životní styl.
 

MIND

25. května 2018 v 22:22

MIND

V této rubrice se budu zabývat pozitivním myšlením, sebeláskou a osobním rozvojem. 
Knihami, které jsem přečetla.  

SEBELÁSKA


NAJDI SAMU SEBE

OČISTA OD NESPRÁVNÝCH OSOB


OČISTA ŠATNÍKU


CÍTÍM SE KRÁSNÁ


CHVÍLI BEZ STRESU