KNIHA MILUJ SVŮJ ŽIVOT

8. června 2018 v 8:00Kniha Miluj svůj život, je pro mě jako bible. Bylo pro mě nutností ji mít doma.
Je to kniha, kterou je potřeba číst opakovaně, abychom si všechno důležité oživovali. Občas je těžké se neustále soustředit na naše myšlenky, ale je to nutné. K tomu je potřeba ji mít po ruce v každé těžké chvíli. Po přečtení změníte svůj pohled a postoj k životu. Otevře vám oči a dodá naději.

Hlavní myšlenkou této knihy je SEBELÁSKA a POZITIVNÍ MYŠLENÍ.

Autorka této knihy si prošla nespočtem špatných zkušeností a obdivuji ji za to, jak změnila svůj život a své myšlení. Přesto všechno zlé udělala svůj život krásný a vyjímečný. Naučila se milovat sama sebe. To všechno dobré poté přišlo samo.
V knize se mluví o sebelásce, o lidech jako takových, o nutnosti odpouštět lidem a nechat svou minulost minulostí.
Sebeláska nás vede k pozitivnímu myšlení a pozitivní myšlení k úžasnému životu. Kniha také poukazuje, že vše je v naší mysli. Lidé se pomocí mysli dokáží zbavit i veškerých nemocí. Kniha mluví také o vztazích, práci, zdraví.
Spoustu moudrých myšlenek, kterými se ve svém životě řídím, mám právě z této knihy. Autorka knihy je mi velkou motivací. Naučila mě mít se ráda. Nebyla jen autorkou několika skvělých knih, ale také učitelkou. Pomáhla lidem, pořádala přednášky, nahrávala motivační nahrávky a dovolím si říci, že je i zachránkyní několik životů.

Každý den je naší novou šancí. Začít znovu, lépe. Změnit náš život a naše myšlení. Začít milovat a být odměněny láskou okolí. Můžete se utápět v lítosti nebo začít být vděčný i za málo, které máme. Život je dar a my si ho musíme vážit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama