OČISTA OD NESPRÁVNÝCH OSOB

6. června 2018 v 14:16


Důležitým krokem k tomu abychom mohli být šťastní, je očista našeho života od lidí, kteří nesouzní s naším životem.
Spousta negativně přemýšlejících lidí k sobě přitahuje stejný typ lidí. Jste smutní, říkáte si, že vás nikdo nemá rad, že se k vám lidé chovají jako k malému dítěti a tím, si takové lidi do svého života přitahujete. Je nutné změnit myšlení o tom, jaké lidi kolem sebe máme a jaké přitahujeme. Následně ze svého života vymazat všechny, kteří se do našeho lepšího života nehodí.
Neobklopujte se osobami, o kterých víte, že vám lžou, že jsou agresivní nebo zlý. To, kdo je kolem nás, má i částečný podíl na tom, kým jsme my.
Já tuto kůru nasadila, pár měsíců po rozchodu s mým bývalým přítelem. Přestala jsem se bavit s lidmi, se kterými jsem se cítila smutná, nesvá nebo dokonce hloupá. Opustila jsem společnost lidí, kteří mysleli negativně. Ve svém životě nechala jen ty, kteří tu pro mě jsou, jsou upřímní, milý a podávají mi pomocnou ruku, když ji potřebuji.
Spousta lidí v mém nynějším životě má vlastnosti nebo dovednosti, které souzní s tím, co chci já. Najednou jakoby to vše zapadalo do sebe jako puzzle. Najednou mi vše dává smysl a můžu říct, že mám kolem sebe úžasné lidi.
Tohle je něco, s čím by člověk neměl otálet, je to pro náš lepší život důležité. Vím, že u některých lidí je těžké odejít, ale je to nutné. Je potřeba si uvědomit, jaký člověk je, co nám v životě dává a jak se s ním cítíme. Tohle je jedna z nutných očist
života, která vás čeká, aby váš život mohl být takový, jaký chcete.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikol Seven Nikol Seven | Web | 12. června 2018 v 18:00 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím :) Já tuhle očistu podstoupila po maturitě, kdy se najednou má parta přátel o mě přestala zajímat. Pak další vlna přišla v prváku na vysoké a skončila nedávno. Už mě ubíjelo mít kolem sebe lidi, kteří mě shazovali na kolena, nebo se o mě vůbec nezajímali. Bolelo to, protože jsem musela odstřihnout lidi, kteří tady se mnou byli přes deset let. Ale to tak v životě chodí :)

2 healthy-mind healthy-mind | 29. června 2018 v 11:08 | Reagovat

[1]: Jsem na tebe pyšná, za to co jsi dokázala. Je úžasné jak si se dokázala za sebe postavit a teď už bude jenom krásněji a krásněji. Strašně moc si vážím za tvou skvělou reakci!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama