ŽIVOT BEZ PILULEK

6. června 2018 v 13:43

Je to asi rok zpět, co jsem se rozhodla oprostit svůj život od všech chemií. Prášků v mém životě tenkrát jen přibývalo a stejně tak nemocí. Místo zdravějšího těla, jsme měla jen ztrápenou mysl.
Není nad pocit, žít bez tíže. Tak se mi teď žije a dýchá, poté co jsem vyřadila veškeré prášky z mého života. Je úžasné, co nám nabízí příroda a jak naše tělo umí bojovat. Veškeré běžné nemoci jsme schopni vyřešit cestou bez chemie, tak proč do sebe cpát ty malé pilulky?

Je jenom na vás jakou cestou se dáte, jaká cesta je pro vás správná. Pro mě byla správná tato.

Prvním krokem pro mě bylo vyřazení antikoncepce, vyřazení veškerých prášků na bolest hlavy a na bolest při ženských dnech. Všechny tyto růžové a bílé potvůrky šli rovnou do koše spolu s prášky na migrénu.

Svou situaci s vyřazení antikoncepce jsem důkladně probrala s paní, která se zabývá očistou těla, přírodní cestou léčby a lepším životem jako já. Je odbornicí ve svém oboru, díky jejím radám jsem pochopila spoustu důležitých věci. Dříve jsem si totiž neuvědomovala, co všechno tyto malé peklíčka můžou způsobit. Řekla mi rizika, následky a možné problémy, při dlouhodobém užívání antikoncepce. Antikoncepce znečisťuje tělo, zmate vaše hormony a popře všechny vaše ženské pudy.
Dnes je to asi rok, co hormonální antikoncepci neužívám a ještě dnes vidím, jak mé tělo bojuje s pravidelností ženských dní a jak se ještě neustále čistí. Mrzí mě, že jsem užívání HA neutla dříve, ale je nutné být se sebou vyrovnaná, vyspělá pro něco tak zásadního, což jsem ve svých 18 ještě určitě nebyla. Také je důležité mít vedle sebe člověka, kterého milujete, můžete se na něj spolehnout a víte, že kdyby se z vaší společné lásky zrodila další, ještě větší láska, tak na tu lásku budete společně. Ano, stát se může cokoliv, ale s ním se nebojím, a to je důležité.

Určitě vás zajímá, co tedy dělám, když přijdou dny bolestí. Běžné prášky plné chemie jsem nahradila esencemi z bylin. Mám doma aroma lékárničku, která obsahuje výtažky z bylin levandule, máty, eukalyptu, citrónu a tea tree. Tyto esence se dají aplikovat přímo na bolestivé místo, míchat do masážních olejů, používat společně s difuzérem nebo aroma lampou, či pro přímou inhalaci. Více o této lékárničce budu psát v samostatném článku, stejně tak o difuzéru a aroma lampě.

Nyní pří menstruačních bolestech používám kokosový olej s pár kapkami levandule. Tuto směs nanesu na podbřišek, který následně masíruji. Dříve bych nevěřila, že mi může pomoct pár kapek levandule, když mi nebyl schopný pomoci již ani ibalgin 400.
Při bolestech hlavy sáhnu po eukalyptu nebo mátě. Stačí mi prstem přejet vlhký kraj esencea nanesu na spánky a místa, kde mě hlava bolí. Dám se do klidového režimu, odpočinu si a bolest je pryč.
Dříve jsem trpěla i migrénami, se kterými jsem několikrát skončila i na kapačkách v nemocnici a pro odeznění bolesti jsem se potýkala i s několika injekcemi do hýždí. Dnes mi stačí klidový režim, dostatečný příjem tekutin, esence a čerstvý vzduch. Když je mi opravdu zle, tak mi pomáhá i studený obklad na čelo a spánek. Studené na čele mi vždy hodně uleví.

Očištění těla od všech těchto chemických potvůrek, byla jedna z nejlepších věcí, které jsem udělala. Lépe se mi dýchá, cítím se lépe a problémy zmizely. Neříkám, že se člověk má úplně bránit léčbě, pokud je to nutné a není jiná cesta. Z vlastní zkušenosti ale vím, že všechny problémy a nemoci odešli potom, co jsem je přestala řešit chemickou cestou, a tak nějak jsem jim dala šanci, aby se vyléčili sami jen přírodními věcmi.
Nechci vám říkat co máte dělat, jen vám chci ukázat co pomohlo mě. Snad i vy najdete svou správnou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama